Проверка на адреса

Може да проверите адреса на вътрешните тела като използвате безжичното дистанционно управление за климатици LG. За да го направите трябва да изпълните следната последователност.

  1. Докато е натиснат бутона за посоката на въздушната струя, натиснете бутона [RESET]. За да влезете в този режм е необнодимо е необходимо бутона за въздушната струя да бъде натиснат и задържан поне 3 секунди преди натискането на бутона [RESET]
  2. натиснете бутона за пускане и спиране на климатика като насочите дистанционното управление към вътрешното тяло. Адреса ще се изпише върху дисплея на вътрешното тяло.
  3. Връщането на дистанционото управление в нормална операция става чрез натискане на бутона RESET.

Преди пуска на климатици LG, независимо дали са от тип мулти сплит или VRF, е много важно всяко вътрешно тяло да има уникален адрес. Затова преди да пуснете монтирания климатик проверете внимателно адресите.

Съдържание

Монтаж на контролер за професионални климатици

Съдържание на инструкциите
Стъпки при монтаж
Преди монтажа
Web сървър
AC Manager
Адресиране на телата
Със жично дистанционно управление
С безжично дистанционно управление
Проверка на адресите
Конфигуриране на PI485
Монтаж на кабели
Настройка на мрежа